FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Jmenuji se Jan Čepelka a jako kouč pomáhám lidem s jejich rozvojem. Při koučování plním roli průvodce na cestě osobního růstu. Prostřednictvím otázek pomahám nalézat souvislosti a utřídit si myšlenky. Dohlížím na udržení směru...

pokračování »

Koučink


Co je koučink? Co dělá kouč?

Koučink je soubor metod, které napomahají osobnímu rozvoji.

Kouč je průvodce na cestě osobního růstu. Prostřednictvím otázek otevírá mysl, pomáhá nalézt souvislosti a utřídit si myšlenky, dohlíží na udržení směru resp. zvoleného cíle, zbavuje strachu a zvyšuje osobní potenciál koučovaného.

Jaké metody se při koučování používají?

Směrování mysli s využitím pozitivního rámce, otevřené otázky, zaměření se na měřitelnost a určení duležitosti nebo priorit.

Kým kouč není?

Poradcem, konzultantem ani trenérem. Dobrý kouč vám neporadí, jak by rešil konkretní situaci on sám, nevyřeší problém za vás, ani vám neřekne, co byste měl přesně udělat.

Namísto toho vám pomůže, abyste dokázali nalezt vlastní rešení, vloží vám do ruky nástroje s jejíž pomocí budete schopni vyrešit současné i budouci situace, se kterými jste si do teď neveděli rady.

Z toho zároveň plyne, že kouč nemusí být odborníkem na oblast, kterou pomáhá s využitím metod koučinku vyřešit. Kouč je odborníkem na využívané metody.

Ceník

První cca 60 minutové sezení je zdarma. V tomto čase klienta seznámím s principy koučování a společně si prakticky vyzkoušíme, co klientovi koučování přinese a jak mu pomůže rozvíjet jeho potenciál. 60 minut zdarma (úvodní sezení) Cena dalších sezení s klientem se kalkuluje na základě individuální dohody, délky předpokládaného kontraktu, požadavků klienta na místo koučování a případných dalšíc ...

Koučovací otázka

Jaké existuje ideální řešení?

Na škále 1 až 10, kde 10 je maximum, na kolik věříte, že se vám to podaří?

Pokud byste mohl udělat, cokoliv byste chtěl, co byste udělal?