FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Jmenuji se Jan Čepelka a jako kouč pomáhám lidem s jejich rozvojem. Při koučování plním roli průvodce na cestě osobního růstu. Prostřednictvím otázek pomahám nalézat souvislosti a utřídit si myšlenky. Dohlížím na udržení směru...

pokračování »

Koučink


Co je koučink? Co dělá kouč?

Koučink je soubor metod, které napomahají osobnímu rozvoji.

Kouč je průvodce na cestě osobního růstu. Prostřednictvím otázek otevírá mysl, pomáhá nalézt souvislosti a utřídit si myšlenky, dohlíží na udržení směru resp. zvoleného cíle, zbavuje strachu a zvyšuje osobní potenciál koučovaného.

Jaké metody se při koučování používají?

Směrování mysli s využitím pozitivního rámce, otevřené otázky, zaměření se na měřitelnost a určení duležitosti nebo priorit.

Kým kouč není?

Poradcem, konzultantem ani trenérem. Dobrý kouč vám neporadí, jak by rešil konkretní situaci on sám, nevyřeší problém za vás, ani vám neřekne, co byste měl přesně udělat.

Namísto toho vám pomůže, abyste dokázali nalezt vlastní rešení, vloží vám do ruky nástroje s jejíž pomocí budete schopni vyrešit současné i budouci situace, se kterými jste si do teď neveděli rady.

Z toho zároveň plyne, že kouč nemusí být odborníkem na oblast, kterou pomáhá s využitím metod koučinku vyřešit. Kouč je odborníkem na využívané metody.

Profil kouče

Jmenuji se Jan Čepelka a je mi 43 let. Jako kouč pomáhám lidem s jejich rozvojem. Při koučování plním roli průvodce na cestě osobního růstu. Prostřednictvím otázek koncentruji své klienty k nalézání souvislostí a utřídění si myšlenek. Dohlížím na udržení směru resp. zvoleného cíle, napomáhám koučovaným zbavit se strachu a rozvinout harmonicky jejich potenciál v soukromém a profesním životě. ...

Koučovací otázka

Co tím získáte? V čem Vám to pomůže?

Která varianta je podle vás ideální?

Co mají tato řešení společné?