FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Jmenuji se Jan Čepelka a jako kouč pomáhám lidem s jejich rozvojem. Při koučování plním roli průvodce na cestě osobního růstu. Prostřednictvím otázek pomahám nalézat souvislosti a utřídit si myšlenky. Dohlížím na udržení směru...

pokračování »

Profil kouče


Kouč Jan Čepelka - foto

Jmenuji se Jan Čepelka a je mi 43 let. Jako kouč pomáhám lidem s jejich rozvojem. Při koučování plním roli průvodce na cestě osobního růstu. Prostřednictvím otázek koncentruji své klienty k nalézání souvislostí a utřídění si myšlenek. Dohlížím na udržení směru resp. zvoleného cíle, napomáhám koučovaným zbavit se strachu a rozvinout harmonicky jejich potenciál v soukromém a profesním životě.

Aktivně se věnuji koučinku od roku 2008. Koučování je pro mne podnikáním ale také činností, do které investuji vlastní energii, protože rád pomáhám lidem s osobním rozvojem.

Poprvé jsem se s koučinkem v praxi setkal jako manažer ve společnosti LMC s.r.o. (provozovatele www.jobs.cz a www.prace.cz), kde jsem měl po dobu 14 měsíců vlastního kouče. Již tehdy jsem se snažil využívat odpozorovaných koučovacích metod k rozvoji svého pracovního týmu.

Po odchodu ze zaměstnání jsem se rozhodl koučinku věnovat na profesionální úrovni. Absolvoval jsem koučovací výcvik v kurzu “Executive coaching” akreditovaného kouče Jana Hrušky (číslo ČAKO certifikátu 180408/04) z firmy Alpinautic s.r.o. Svoji koučovací odbornost si dále rozšiřuji výcviky a konzultacemi s mentory. Jsem absolventem Specifického výcviku koučů společnosti Growth Point s.r.o.

Moje zájmy:

  • psychologie dosahování úspěchu
  • rodina (dcera, syn a manželka)
  • vedení internetových projektů
  • koučink a IT poradenství
  • squash a fitness

O koučování

Co je koučink? Co dělá kouč? Koučink je soubor metod, které napomahají osobnímu rozvoji. Kouč je průvodce na cestě osobního růstu. Prostřednictvím otázek otevírá mysl, pomahá nalézt souvislosti a utřídit si myšlenky, dohlíží na udržení směru resp. zvoleného cíle, zbavuje strachu a zvyšuje osobní potenciál koučovaného. Jaké metody se při koučování používají? Směrování mysli s využitím pozitivní ...

Koučovací otázka

Na škále 1 až 10, kde 10 je maximum, na kolik preferujete toto řešení?

S kým dalším to můžete konzultovat?

S kým dalším to můžete konzultovat?